do"; ?>

Елай та Марина. Одруження наосліп - 5 випуск, 2 сезон

Смотреть видео Елай та Марина. Одруження наосліп - 5 випуск, 2 сезон онлайн, скачать на мобильный.

 
620, 582
603   |   239
Телеканал 1+1   |   3 год.
Поделиться этим видео
Описание видео

Елай та Марина. Одруження наосліп - 5 випуск, 2 сезон

Міжнародне весілля у 5 випуску "Одруження наосліп"!
Елай – підприємець із Лівану, що приїхав до Києва, аби підкорити українку. Він метросексуал, зациклений на власній зовнішності і хоче бачити поруч із собою справжню леді. Для нього важливим є статус, визнання, гроші та кар’єра.
Марина – продавчиня із Одеси, що взяла участь у проекті, бо шукає сміливого, розумного рішучого та цікавого чоловіка, з яким би було комфортно і весело. Вона самостійна, цілеспрямована та дуже впевнена у собі.
У них є спільне майбутнє, але для того, щоб створити гармонійну пару, їм потрібно відкритись один одному та бути більш чесними. Під час зйомок Елай захворів і потрапив у лікарню, чи буде його дружина доглядати за ним? А також дізнайтесь, чи зможе привабливий чоловік втратити можливість позалицятись до симпатичних подруг дружини і втриматись від зради.

Ссылка на страницу с видео:

Ссылка HTML на страницу с видео:

Код для вставки плеера:

Елай та Марина. Одруження наосліп - 5 випуск, 2 сезон
Уважаемые друзья!

Источником всего видеоконтента, в том числе проигрывающегося на страницах ресурса android-mafia.net, является сторонний видео ресурс, а именно общедоступный видеохостинг YouTube.com, предоставляющий открытый доступ к своему видеоконтенту (используя открытую и общедоступную технологию video API3 youtube.com)!

Проблемы с авторскими правами

Если вам принадлежат авторские права на данное видео, которое было загружено без вашего согласия на YouTube.com, перейдите на страницу этого видео сайта YouTube.com , чтобы отправить оповещение об ущемлении авторских прав.
Перейти на страницу видео

Неприемлемый контент

Чтобы сообщить о неприемлемом видео перейдите на YouTube, нажмите на ссылку под проигрывателем Ещё ->"Пожаловаться" и заполните форму "Сообщить о нарушении" на странице этого видео сайта YouTube.com. Подробнее о наших правилах читайте в Условиях использования.
Перейти на страницу видео